19.03. godz. 19:00

OPERA I FILHARMONIA PODLASKA W BIAŁYMSTOKU

MUSICAL JESUS CHRIST SUPERSTAR

„Porywający, musicalowy hit w gwiazdorskiej obsadzie znowu na deskach Opery i Filharmonii Podlaskiej! Wraca spektakl „Jesus Christ Superstar”! Ten legendarny musical, który miał premierę w 1971 r. na Brodwayu, szybko stał się światowym hitem i wszedł do kanonu największych osiągnięć światowego teatru muzycznego.(…) Proponowana przez Operę i Filharmonię Podlaską inscenizacja porywa znakomitymi wokalami, dynamiczną fabułą i dopracowaną w najdrobniejszych szczegółach choreografią. Twórcy przedstawienia, Jakub Wocial i Santiago Bello, zawarli w nim przesłanie moralne otwarte na każdego. Emocje, z którymi zmagają się bohaterowie spektaklu nie sa nam obce, mieszkają w każdym z nas. I właśnie tam widzimy historię ostatnich dni Jezusa – z bardzo bliskiej, ludzkiej perspektywy. Wspaniała muzyka, przejmujące songi, choreografia i pelna symboli scenografia poruszają do głębi i pobudzają do refleksji. To spektakl, który wzrusza, a jako przesłanie miłości – dodaje otuchy.”

Źrodło: Opera i Filharmonia Podlaska

Zapisy wraz z opłatą w Sekretariacie Szkoły lub na Zebraniu dla rodziców do dnia 11.03. włącznie. Ilość miejsc ograniczona.