23 maja 2019
AUDYCJA MUZYCZNA

W dniu 23 maja 2019 r. o godz. 16:00 w Sali Koncertowej Szkoły Muzycznej I stopnia odbędzie się Audycja Muzyczna Uczniów klasy fletu Pani Katarzyny Grodzickiej.

Wystąpią: Aleksandra Nowak, Wiktoria Skup, Natalia Zielińska i Jagoda Bazylczuk.

Zapraszamy serdecznie!

27 maja 2019
KONCERT Z OKAZJI DNIA MATKI

W dniu 27 maja 2019 r. o godz. 18:00 w Sali Koncertowej Szkoły Muzycznej I stopnia odbędzie się Koncert z okazji Dnia Matki w wykonaniu uczniów wszystkich klas instrumentów.

W programie m. in. rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. „Barwy Muzyki” oraz wręczenie nagród.

Organizator: Samorząd Uczniowski, opiekun: Katarzyna Grodzicka

Zapraszamy serdecznie!

Cze
8 czerwca 2019
BADANIE PRZYDATNOŚCI

Badanie przydatności kandydatów ubiegających się o przyjęcie do Szkoły przeprowadzone zostanie w dniu 08 czerwca 2019 r. w Szkole Muzycznej I stopnia im. M. K. Księcia Ogińskiego w Sokołowie Podlaskim, ul. Repkowska 3.

Szczegółowa informacja zawierająca listę obejmującą imiona i nazwiska poszczególnych kandydatów wraz z określeniem dokładnego miejsca i godziny badania przydatności każdego kandydata zostanie wywieszona w dniu 04 czerwca 2019 r. na tablicy ogłoszeń na korytarzu przy Sekretariacie Szkoły Muzycznej I st. w Sokołowie Podlaskim.

Z zakładce Rekrutacja znajduje się Informacja Komisji Rekrutacyjnej o warunkach rekrutacji do Szkoły Muzycznej I stopnia im. Michała Kleofasa Księcia Ogińskiego w Sokołowie Podlaskim na rok szkolny 2019/2020.

Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY
Portret Michała Kleofasa Ogińskiego autorstwa François-Xavier Fabre [Domena publiczna]