W dniu 17 marca 2019 r. (niedziela) odbędzie się wycieczka do Warszawy dla uczniów cyklu 4-letniego.

W programie:

– zwiedzanie z przewodnikiem Muzeum Fryderyka Chopina

– udział w koncercie popołudniowym dla dzieci starszych w FILHARMONII NARODOWEJ

tytuł koncertu: Muzyka opowiada… o cyrku (​Piotr Moss – Cyrk Giuseppe)

wykonawcy: Mała Narodowa – orkiestra złożona z muzyków Orkiestry Filharmonii Narodowej i studentów Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina, Paweł Kapuła – dyrygent, Maciej Makowski – aktor, Agata Kawełczyk – prowadzenie koncertu.

o koncercie: „Oto muzyczna opowieść o cyrku, napisana specjalnie dla młodych słuchaczy przez kompozytora Piotra Mossa. Do jej przedstawienia autor zaprosił aktora oraz orkiestrę symfoniczną. Naszą orkiestrę utworzą w ramach kolejnej odsłony projektu Mała Narodowa studenci Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina oraz muzycy filharmoniczni.”