Zapraszamy na niezwykłą, radosną i dźwięczną przygodę:
WARSZTATY MUZYCZNE „Na Świąteczną Nutę”,
które odbędą się dnia 18 grudnia br. w naszej szkole.
KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ?
Warsztaty dedykowane są małym i dużym. Zapraszamy do udziału dzieci, młodzież oraz dorosłych!
DLACZEGO WARTO UCZESTNICZYĆ?
To nie tylko okazja do wspólnego odkrywania magii nadchodzących świąt, ale także opowieść o muzycznych tajemnicach ukrytych w bożonarodzeniowych kolędach!
Ponadto, zapewniamy mnóstwo atrakcji oraz dyplomy uczestnictwa, a każdy uczestnik warsztatów będzie miał okazję do wystąpienia na finałowym KONCERCIE na Sali Koncertowej naszej szkoły!
CZY TRZEBA ZNAĆ NUTY, ABY WZIĄĆ UDZIAŁ?
Absolutnie nie! Nie trzeba być ani muzykiem, ani uczniem szkoły muzycznej aby wziąć udział! Forma warsztatów zakłada pracę zespołową, a instruktorzy zapewniają prosty i jednocześnie atrakcyjny przekaz. Każdy uczestnik znajdzie tu miejsce dla siebie.
JAK I GDZIE SIĘ ZAPISAĆ?
WSTĘP jest oczywiście WOLNY, jednak ze względu na ograniczoną ilość miejsc obowiązują zapisy w Sekretariacie Szkoły do dnia 15 grudnia lub pod nr tel. 25 781 23 20.
CZEKAMY NA CIEBIE! DO ZOBACZENIA!
Projekt współorganizowany z fundacją SLF
Partner wydarzenia: Mazowsze serce Polski