Szkoła Muzyczna I stopnia im. M.K. Księcia Ogińskiego w Sokołowie Podlaskim gorąco zaprasza wszystkich – bez względu na wiek – do udziału w konkursie plastyczno-muzycznym pt.„Rysuj z Ogińskim” organizowanym podczas tygodnia otwartego online „Spotkajmy się z Ogińskim” na stronie Szkoły na Facebooku.

Zachęcamy do tworzenia ilustracji przy dźwiękach muzyki. Każdego dnia trwania konkursu (18-24.05 br.) Szkoła będzie udostępniać jeden wybrany przez siebie utwór na Facebooku Szkoły. Skojarzenia wywołane słuchaniem utworu wystarczy przelać na papier. Format i technika pracy są dowolne.

Od dnia 18. do dnia 24. maja (włącznie) 2020 r. będzie można wysyłać sfotografowane prace na adres mailowy: rysujzoginskim@szkolaoginskiego.pl lub na adres:

Szkoła Muzyczna I stopnia im. M.K. Księcia Ogińskiego w Sokołowie Podlaskim

ul. Repkowska 3, 08-300 Sokołów Podlaski z dopiskiem: Konkurs „Rysuj z Ogińskim”

Aby wziąć udział w Konkursie konieczne jest zapoznanie się z Regulaminem Konkursu, przesłanie wraz z pracą konkursową podpisanego oświadczenia – zgody na przetwarzanie danych osobowych uczestnika konkursu „Rysuj z Ogińskim” (w przypadku prac wysyłanych mailem wystarczy wysłać skan podpisanego dokumentu) oraz konieczne jest zapoznanie się z klauzulą informacyjną. W zgłoszeniu należy podać również wiek uczestnika.

Oba dokumenty dostępne są do pobrania poniżej.

Regualmin Konkursu Rysuj z Ogińskim

Klauzula informacyjna RODO dla uczestników, rodziców

Najbliższe wydarzenia
05
gru
5 grudnia 2023
Zapraszamy serdecznie na audycję w wykonaniu uczniów klasy saksofonu pana Ariela Lichaczewskiego!
Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY
Portret Michała Kleofasa Ogińskiego autorstwa François-Xavier Fabre [Domena publiczna]
© 2019 szkolaoginskiego.pl