Zapraszamy wszystkich Uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w wewnątrzszkolnym konkursie rodzinnym „HEJ KOLĘDA”.

Uczestnikiem konkursu może być każdy Uczeń naszej szkoły, który wykona na instrumencie jeden z wybranych utworów o tematyce świątecznej z towarzyszeniem śpiewających lub grających na instrumentach członków rodziny.

Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać jedno nagranie na konkursowy adres mailowy: konkurs_hejkoleda@szkolaoginskiego.pl

do dnia 9 stycznia 2022 r. Nagranie należy opisać imieniem i nazwiskiem uczestnika.

Prosimy zapoznać się z Regulaminem konkursu, który został wysłany na szkolne konto mailowe każdego Ucznia.

Przewidziane nagrody!