W dniu 22 stycznia 2023 r. w sokołowskiej konkatedrze odbył się Koncert kolęd i pastorałek, podczas którego wystąpili Uczniowie naszej Szkoły Muzycznej oraz grupy wokalne i instrumentalne działające w Sokołowskim Ośrodku Kultury, czyli: Chór Kameralny KOE, Kapela Retro, Zespół Wokalny “Seniorynki”, Sokołowscy Bardowie, Voci Bambini, Voci Cantati, Złote Lata, ZPiT “Sokołowianie” a także Pan Zbigniew Orzełowski. Koncert został zorganizowany przez Sokołowski Ośrodek Kultury.

Uczniowie naszej Szkoły zaśpiewali utwór „Zagraj dziecku kołysankę” pod dyrygenturą Pani Dyrektor Anety Mroczek oraz przy akompaniamencie Pani Elizy Czepiel (skrzypce) i Pana Piotra Szczepanika (fortepian).

Fot. Sokołowski Ośrodek Kultury

Najnowsze wiadomości
Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY
Portret Michała Kleofasa Ogińskiego autorstwa François-Xavier Fabre [Domena publiczna]
© 2019 szkolaoginskiego.pl