Kolejne koncerty za nami! W poniedziałek 15 czerwca br. na Sali Koncertowej przy ul. Repkowskiej 3 wystąpili: Julia Milik (skrzypce), Kornel Marcyniuk (akordeon), Stanisław Igielski (gitara), Maciej Wyszyński (skrzypce) oraz Zuzanna Malinowska (fortepian). Uczniowie wykonali program egzaminu końcowego z towarzyszeniem fortepianu (Pani Alona Shyrnina i Pani Maja Rumocka). Gratulujemy❗

Dziękujemy z całego serca za wspaniałą muzyczną ucztę. Dyrekcji, Nauczycielom oraz Rodzicom gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie, przygotowanie oraz wsparcie naszych podopiecznych przez minione 4 lata muzycznej edukacji.

KG

Najnowsze wiadomości
Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY
Portret Michała Kleofasa Ogińskiego autorstwa François-Xavier Fabre [Domena publiczna]
© 2019 szkolaoginskiego.pl