20 czerwca 2026 3 czerwca 2026 r. podczas II Ogólnopolskiego Konkursu „Siemiatyckie Smyki” w Szkole Muzycznej I st. im. W. Kilara w Siemiatyczach uczennice przygotowane przez Panią Elizę Czepiel zdobyły:
I miejsce (w grupie I) – Hanna Rytel (kl. II c. 6)
wyróżnienie (w grupie II) – Amelia Ruszkowska (kl. IV c.6)
W grupie III naszą szkołę godnie reprezentowała Julia Rytel (kl. V c.6).
Pani Alona Shyrnina towarzyszyła uczennicom przy fortepianie otrzymując dyplom za wyróżniający akompaniament.
Serdeczne gratulacje kierujemy do Uczennic, Rodziców oraz Nauczycieli. Życzymy kolejnych sukcesów i nieustającej radości z rozwijania muzycznych pasji!





