W dniu 25 maja b.r. zbiórka klasy I A cykl 6-letni o godzinie 07:55, wyjazd godzina 08:00. Powrót około godziny 11:00. Prosimy o wygodne ubrania, baletki dziewczynki lub inne wygodne obuwie, kanapki i coś do picia.

Prosimy Rodziców o napisanie własnoręcznej zgody na ww. wyjazd : „Wyrażam zgodę na wyjazd mojego dziecka ………………… (imię i nazwisko dziecka) ucznia klasy………Szkoły Muzycznej I stopnia w Sokołowie Podlaskim, do Siemiatycz na warsztaty w dniu 25 maja 2019 r.” Pod spodem  własnoręczny podpis rodzica/ opiekuna prawnego.

Klasa I B cykl 6-letni zmiana w planie w dniu 25 maja b.r. , zajęcia odbędą się w godzinach  12:45- 15:10.

Joanna Dawidziuk