Propozycja wycieczki „Karnawał z bajką”

Szkoła Muzyczna organizuje wycieczkę do Filharmonii Narodowej w Warszawie w dniu 02 lutego 2020 r. (niedziela) dla klas: fortepianu, skrzypiec, gitary.

Popołudniowy koncert dla dzieci
Sala Koncertowa godzina 14:00

Przynieś na koncert… strój! → bajkowe przebranie

„Witajcie w naszej bajce”!

Wszystkich małych i dużych melomanów zapraszamy na bal przebierańców. Korowód bajkowych postaci poprowadzi nas przez świat muzycznych przebojów z animowanych filmów dla dzieci. Wyruszymy na poszukiwanie przygód wraz z Kubusiem Puchatkiem, pobawimy się w berka z Bolkiem i Lolkiem, a z Pinokiem na chwilę uciekniemy do świata marzeń. Jak przystało na bal karnawałowy, nie zapomnijcie o… bajkowym przebraniu!

Zapisy wraz z wpłatą w sekretariacie lub u nauczycieli do dnia 08 listopada 2019 r.

KOSZT: 65 zł.