Rada Pedagogiczna i Rada Rodziców Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 oraz Szkoły Muzycznej I stopnia w Sokołowie Podlaskim zapraszają Państwa na Piknik Charytatywny, który odbędzie się w niedzielę 29 września 2019 r. o godzinie 14:00.

Impreza ta ma za zadanie wspomóc zbiórkę pieniędzy na leczenie Uli Tokarskiej, ale również zwiększenie rozpoznawalności naszych szkół na terenie miasta i powiatu.

Dlatego też apelujemy do Was jako do społeczności naszej małej, ale rozwojowej placówki, o jak najliczniejsze przybycie. O otwarcie Waszych serc w obliczu choroby, która przychodzi nagle i niespodziewanie, nie omijając nikogo.

W programie przewidzianych jest wiele atrakcji, powiązanych z licytacjami, z których pieniążki zostaną przeznaczone na szczytny cel.

Prosimy Was drodzy przyjaciele i sympatycy o jak najliczniejsze przybycie i czynny udział w tej imprezie.  Zapewniamy zabawę w rodzinnej atmosferze i miłe spędzenie czasu z Waszymi pociechami.

Do zobaczenia 29 września 2019 r.