Wyjazd 02.02.2020 r.  (niedziela) o godzinie 11:30.

UWAGA – ZMIANA MIEJSCA ZBIÓRKI! przystanek przed Sokołowskim Ośrodkiem Kultury, ul. Wolności 27

Uczniowie z Węgrowa mogą wsiąść w Węgrowie- prosimy o wcześniejszą informację w sekretariacie

powrót ok. godziny 19:00.

Prosimy o przygotowanie bajkowych przebrań oraz o zaopatrzenie dzieci w jedzenie i coś do picia.

(„Przynieś na koncert… strój! → bajkowe przebranie. Witajcie w naszej bajce”! Wszystkich małych i dużych melomanów zapraszamy na bal przebierańców. Korowód bajkowych postaci poprowadzi nas przez świat muzycznych przebojów z animowanych filmów dla dzieci. Wyruszymy na poszukiwanie przygód wraz z Kubusiem Puchatkiem, pobawimy się w berka z Bolkiem i Lolkiem, a z Pinokiem na chwilę uciekniemy do świata marzeń. Jak przystało na bal karnawałowy, nie zapomnijcie o… bajkowym przebraniu!”).