28 listopada  o godz. 17:00 odbyła się długo wyczekiwana Zabawa Andrzejkowa integrująca społeczność uczniowską Szkoły Podstawowej Nr 3 im. M. Kopernika oraz Szkoły Muzycznej I stopnia im. M. K. Księcia Ogińskiego w Sokołowie Podlaskim. Uczniowie zarówno ci młodsi, jak i starsi, wraz ze swoimi opiekunami bawili się wspólnie przy dźwiękach skocznej muzyki.

Uczniowie SP3 kultywując tradycje związane w wigilią św. Andrzeja, przygotowali wiele wróżb. Pięknie przebrane wróżki i wróżbici, otoczone nastrojowymi świecami i lampionami, przepowiadali przyszłość.

Samorząd Uczniowski Szkoły Muzycznej wraz ze swoim opiekunem zorganizował konkurs słuchowy przepełniony zagadkami muzyczno- dźwiękowymi oraz naukę francuskiego tańca ludowego Chapelloise („belgijka”). Nie zabrakło też zabaw ruchowych i konkursów z nagrodami, m. in.: „Jaka to melodia”, „Wąż z butów”, „Gorące krzesło”.

Dziękujemy Dyrekcji obu placówek za pomoc w organizacji i czuwaniu nad sprawnym przebiegiem wydarzenia, Radzie Rodziców za pyszny poczęstunek i ufundowanie nagród, Samorządowi Uczniowskiemu za zaangażowanie i czynny udział w przygotowaniach oraz w zabawie.

Serdecznie podziękowania kierujemy do Pana DJ-a za profesjonalną oprawę muzyczną.

Z utęsknieniem czekamy na następny, magiczny wieczór andrzejkowy.

K. Grodzicka

Najnowsze wiadomości
Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY
Portret Michała Kleofasa Ogińskiego autorstwa François-Xavier Fabre [Domena publiczna]
© 2019 szkolaoginskiego.pl