Stanisław Sawicki – uczeń klasy trzeciej akordeonu Pani Martyny Chojnackiej zdobył WYRÓŻNIENIE na I Kozienickim Festiwalu Akordeonowym „Dzień Akordeonowicza” organizowanym przez Szkołę Muzyczną I stopnia w Kozienicach.

W Festiwalu wzięło udział kilkudziesięciu uczniów z całej Polski.

Gratulacje i podziękowania kierujemy do Stasia, Jego Rodziców oraz Pani Martyny, jak również do pozostałych Uczniów naszej szkoły biorących udział w konkursie. Dziękujemy serdecznie za trud włożony w przygotowanie także osobom zaangażowanym w realizację nagrań na potrzeby konkursu.

Jak widać nietypowe warunki nauczania nie przeszkadzają w rozwoju i realizacji zamierzonych celów. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Najnowsze wiadomości
Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY
Portret Michała Kleofasa Ogińskiego autorstwa François-Xavier Fabre [Domena publiczna]
© 2019 szkolaoginskiego.pl