W sobotę, 25 maja uczniowie klasy I A mieli możliwość zdobycia nowych doświadczeń muzyczno-ruchowych podczas pokazowej lekcji rytmiki, prowadzonej przez Panią Grabowską, pracującą na co dzień z gdańskimi dziećmi. W tym celu udaliśmy się do Szkoły Muzycznej I st. im. W. Kilara, mieszczącej się w Siemiatyczach. Poranek był pełen nowych wyzwań i emocji. Nasi najmłodsi muzycy popisali się zdobytą przez ostatni rok wiedzą i umiejętnościami. Nowe zabawy rytmiczne, które poznaliśmy podczas warsztatów bardzo się nam spodobały. Pomysły zostaną wprowadzone w życie. Nasz następny zakup? Guma do gry…

Joanna Dawidziuk

Najnowsze wiadomości
Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY
Portret Michała Kleofasa Ogińskiego autorstwa François-Xavier Fabre [Domena publiczna]
© 2019 szkolaoginskiego.pl