W naszej szkole 20 marca br. odbyły się warsztaty akordeonowe. Uczniowie klasy akordeonu pana Kacpra Stalewskiego doskonalili swoje umiejętności oraz zdobywali nowe pod czujnym okiem pana Pawła Suleja.

Nasz Gość przeprowadził indywidualną lekcję z każdym warsztatowiczem, a praca odbywała się nad zarówno technicznymi aspektami gry, jak i zagadnieniami interpretacyjnymi.

Zwieńczeniem warsztatów był wykład na temat „Ścieżka edukacyjna muzyka – szkoła muzyczna I i II stopnia”, gdzie można było między innymi usłyszeć jak dużą wartością jest nauka gry na instrumencie oraz jaki jest cel edukacji na poszczególnych jej etapach.

Dziękujemy bardzo serdecznie panu Pawłowi Sulejowi za przyjęcie zaproszenia, przeprowadzenie warsztatów w przyjemnej atmosferze oraz za wiedzę, którą dzięki temu spotkaniu pozyskali nasi Uczniowie.