Za nami uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego. W murach szkoły przyjęliśmy z wielką radością naszych podopiecznych oraz rodziców po wakacyjnej przerwie. Oficjalny apel był również okazją do przywitania rozpoczynających swoją muzyczną przygodę uczniów klas pierwszych. Naszemu spotkaniu towarzyszyło wiele uśmiechów i radości na kolejny rok wspólnej pracy z muzyką, co było swoistą i najpiękniejszą dekoracją obchodów.

Wszystkim Uczniom życzymy satysfakcji i radości z poznawania muzycznego świata, aby zdobyte w naszej szkole wiedza i umiejętności umożliwiały Wam osiąganie wielu sukcesów. Niech nasza szkoła będzie dla Was miejscem, gdzie będziecie mogli czuć się bezpiecznie i w pełni rozwijać swoje artystyczne pasje.

Dyrekcji, Pracownikom Niepedagogicznym oraz Nauczycielom życzymy żarliwości oraz dużo dobrej energii w wykonywaniu swojej pracy.

Kacper Stalewski
fot. Maciej Tomaszewski