W środę 5 października b.r. w Sokołowskim Ośrodku Kultury odbyła się projekcja filmu dokumentalnego „Ennio” w reżyserii Giuseppe Tornatore. Sala była wypełniona. W wydarzeniu nie zabrakło również naszych młodych muzyków, którzy w ramach zajęć teoretycznych mogli wziąć udział w projekcji filmu.

Uczniowie zapoznali się z życiem i twórczością kompozytora Ennio Morricone. W filmie zobaczyć było można głównie osobiste wypowiedzi kompozytora, który opowiadał o swojej muzyce, przeplatane z relacjami ludzi współpracujących z artystą.

Projekcję poprzedziło spotkanie z filmoznawczynią Dianą Dąbrowską.

Fotorelacja z wydarzenia na stronie Sokołowskiego Ośrodka Kultury pod linkiem:

Najnowsze wiadomości
Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY
Portret Michała Kleofasa Ogińskiego autorstwa François-Xavier Fabre [Domena publiczna]
© 2019 szkolaoginskiego.pl