25 października 2021 r. po raz kolejny obchodziliśmy Święto Szkoły. W tym roku szkolnym uroczystość odbyła się w Sokołowskim Ośrodku Kultury.

Dyrektor Szkoły Pan Piotr Szczepanik dokonał pasowania Uczniów klasy pierwszej oraz wręczył pamiątkowe dyplomy i drobne upominki. Uczniowie reprezentujący Samorząd Uczniowski złożyli życzenia swoim młodszym kolegom.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Pani Magdalena Rusiniak w imieniu Rady Rodziców złożyła podziękowania Dyrekcji, Nauczycielom oraz Pracownikom Szkoły.

W trakcie spotkania nastąpiło rozdanie nagród Dyrektora Szkoły oraz Nagrody Burmistrza Miasta, którą wręczył Burmistrz Miasta Sokołów Podlaski – Pan Bogusław Karakula.

Na zakończenie naszego święta odbył się koncert w wykonaniu Uczniów oraz Nauczycieli Szkoły Muzycznej.

Uroczystość poprowadzili Nauczyciele naszej szkoły: Pani Anna Mitura oraz Pan Kacper Stalewski.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom oraz organizatorom wydarzenia!

Relacja z wydarzenia również na stronie: