Poczet sztandarowy naszej Szkoły uczestniczył w miejskich obchodach Święta Konstytucji 3 maja. Uroczystość rozpoczęła się mszą świętą w Konkatedrze p.w. Najświętszej Marii Panny, następnie mieszkańcy przemaszerowali ulicami miasta pod pomnik AK, pomnik księdza Brzóski oraz pomnik św. Rocha, gdzie złożyli kwiaty. Zakończenie uroczystości odbyło się pod Pomnikiem Czynu Niepodległościowego.

Dziękujemy przedstawicielom Samorządu Uczniowskiego oraz opiekunowi SU – Pani Annie Miturze – za godne reprezentowanie naszej społeczności.

Zdjęcia: Urząd Gminy Sokołów Podlaski

Relacja oraz więcej zdjęć na stronie:

https://sokolowpodl.pl/2023/05/swieto-konstytucji-3-maja-2023/

Najnowsze wiadomości
Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY
Portret Michała Kleofasa Ogińskiego autorstwa François-Xavier Fabre [Domena publiczna]
© 2019 szkolaoginskiego.pl