Miło nam poinformować, iż Aleksander Szczepanik – uczeń klasy pierwszej trąbki Pana Jarosława Wójcika zdobył w dniu 17 czerwca b.r. WYRÓŻNIENIE na 5. Międzynarodowym Konkursie Trąbkowym „Mały Trębacz w Trąbkach Wielkich” im. prof. Szymona Pawłowskiego (edycja via net 2020) organizowanym przez Gminę Trąbki Wielkie oraz Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Trąbkach Wielkich podczas trwania pandemii COVID-19. W konkursie wzięło udział 132 trębaczy.

Gratulacje i podziękowania kierujemy do Olka, jego Rodziców oraz Pana Jarosława Wójcika, jak również do pozostałych Uczniów naszej szkoły biorących udział w konkursie. Dziękujemy także osobom zaangażowanym w realizację nagrań na potrzeby konkursu.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Najnowsze wiadomości
Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY
Portret Michała Kleofasa Ogińskiego autorstwa François-Xavier Fabre [Domena publiczna]
© 2019 szkolaoginskiego.pl