W dniu 17 kwietnia 2023 r. gościliśmy w Szkole Muzycznej dzieci z Miejskiego Przedszkola Nr 2 w Sokołowie Podlaskim oraz z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Sokołowie Podlaskim.

Dzieci wysłuchały koncertu z udziałem wszystkich instrumentów, na których jest możliwość nauki w naszej szkole. Po występie, każdy występujący zaprezentował swój instrument.

Zaś w dniu 19 kwietnia Uczniowie i Nauczyciele naszej Szkoły odwiedzili Publiczną Szkołę Podstawową nr 4 i Publiczną Szkołę Podstawową nr 2 w Sokołowie Podlaskim, a także Zespół Szkół Salezjańskich Lux Sapientiae w Sokołowie Podlaskim.

Uczniowie klas 1-4 wysłuchali krótkiej prezentacji przygotowanej przez naszych młodych artystów. Słuchacze mieli okazję poznać budowę instrumentów oraz usłyszeć ich brzmienie solo, a także w duecie.

Foto. Miejskie Przedszkole Nr 2 w Sokołowie Podlaskim, Szkoła Muzyczna I st. w Sokołowie Podlaskim