W ostatnią niedzielę 29 września br. przy ul. Repkowskiej 3 odbył się piknik charytatywny „Pomoc dla Uli”. Podczas pikniku zbierano środki na leczenie Urszuli Tokarskiej, 20-letniej mieszkanki Sokołowa Podlaskiego chorującej na chłoniaka śródpiersia.

Organizatorami wydarzenia były sokołowskie szkoły: Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika oraz Szkoła Muzyczna im. Michała Kleofasa Księcia Ogińskiego. Do współpracy zostali zaproszeni parlamentarzyści oraz osoby prywatne, które chętnie włączyły się do pomocy i bezpośredniego udziału w pikniku.

O godz. 14:00, Dyrektor SP 3 Katarzyna Sikorska, powitała przybyłych gości i mieszkańców, jednocześnie zachęcając wszystkich zgromadzonych do czynnego udziału w akcji charytatywnej na rzecz Uli. Licytacje poprowadził lokalny youtuber – Kacper Blonsky.

Na sali gimnastycznej SP3 można było obejrzeć pokazy zapasów oraz grup tanecznych takich jak BCDS-SOK, Jocker Dance oraz Latino Fever. W ramach programu artystycznego wystąpili również: Nela Zawadzka – laureatka „The Vioce of Kids”, nauczyciele sokołowskiej szkoły muzycznej oraz, gościnnie, ukraiński zespół „Intermezzo”.

W imieniu organizatorów składamy wszystkim darczyńcom oraz zaangażowanym w organizację pikniku serdeczne podziękowania.

Za podarowanie potrzebnych w organizacji pikniku napojów, jednorazowych sztućców, chleba ogromnie dziękujemy:

1. Państwu Dobrzyńskim

2. Państwu Flisiukom

3. Państwu Moczulskim

4. Państwu Szczepanikom.

Za obsługę naszego stoiska gorące podziękowania dla:

1. Pani Olgi Maleszewskiej

2. Pani Katarzyny Sawickiej

3. Pana Wojciecha Karasia.

Dziękujemy również serdecznie „SOKOLIKOWI”, najlepszemu animatorowi zabaw dla dzieci 😊

Katarzyna Grodzicka