Chór Szkoły Muzycznej wziął udział w miejskich obchodach Narodowego Święta Niepodległości w Sokołowie Podlaskim. W dniu 11 listopada b.r. rozpoczęły się one Mszą Świętą w intencji Ojczyzny o godzinie 12:00 w kościele p.w. Św. Jana Bosco w Sokołowie Podlaskim.

Po mszy zgromadzeni udali się pod Pomnik Czynu Niepodległościowego. Przemówienie wygłosił Burmistrz Miasta Sokołów Podlaski Pan Bogusław Karakula. Liczne delegacje złożyły kwiaty pod pomnikiem. Dyrektor Szkoły Muzycznej Pani Aneta Mroczek złożyła kwiaty wspólnie z delegacją Sokołowskiego Ośrodka Kultury.

Dla Uczniów Szkoły Muzycznej była to wspaniała lekcja patriotyzmu.

Fot. R. Benedykciuk

Najnowsze wiadomości
Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY
Portret Michała Kleofasa Ogińskiego autorstwa François-Xavier Fabre [Domena publiczna]
© 2019 szkolaoginskiego.pl