Z okazji Międzynarodowego Dnia Muzyki, w odpowiedzi na zaproszenie, zawitaliśmy w dniu 3 października br. w Żłobku Miejskim w Sokołowie Podlaskim. Pani Dyrektor dr Aneta Mroczek wraz z nauczycielami: Panią Katarzyną Grodzicką – nauczycielem klasy fletu poprzecznego, Panem Kacprem Stalewskim – nauczycielem klasy akordeonu, Panem Jarosławem Wójcikiem – nauczycielem klasy trąbki, przenieśli podopiecznych do krainy dźwięków, by wspólnie bawić się przy muzyce. Dzieci z grup „Tygryski” i „Delfinki” mogły zobaczyć z bliska prezentowane instrumenty, dotknąć ich oraz posłuchać jak pięknie brzmią. Spotkanie było też okazją do wspólnego śpiewania znanych wszystkim piosenek. Wspaniała atmosfera spotkania sprawiła, że dzieci doskonale się bawiły, czego dowodem były gromkie brawa.

Dziękujemy za ciekawe muzyczne spotkanie i oczywiście liczymy na kolejne!

Fot. Żłobek Miejski w Sokołowie Podlaskim

Najnowsze wiadomości
Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY
Portret Michała Kleofasa Ogińskiego autorstwa François-Xavier Fabre [Domena publiczna]
© 2019 szkolaoginskiego.pl