W dniu 10 grudnia b.r. Uczniowie klas fortepianu wraz z Nauczycielami udali się do Galerii DOM Sokołowskiego Ośrodka Kultury.

O godzinie 17:00 wzięli udział w Wykładzie „Michał Kleofas Ogiński- jego muzyka” oraz Koncercie Fortepianowym w wykonaniu prof. zw. dr hab. Tadeusza Trzaskalika.

Fot. Sokołowski Ośrodek Kultury

Po Koncercie otrzymaliśmy wiele miłych słów od Pana Tadeusza Trzaskalika.

Cyt. ” Bardzo się ucieszyłem, kiedy na moim koncercie w Sokołowie Podlaskim spotkałem tak liczną reprezentację szkoły muzycznej im. ks. M.K.Ogińskiego. Grałem już Polonezy Ogińskiego wielokrotnie, ale po raz pierwszy miałem okazję spotkać się z tak młodą widownią (…)”.

Poniżej zdjęcie Pana Tadeusza Trzaskalika wraz z prowadzącym Koncert Panem Jackiem Woleńskim.

Fot. T. Trzaskalik