Za nami kolejny koncert w wykonaniu uczniów klasy IV cyklu 4-letniego. W dniu 9 czerwca br. wystąpili: Hubert Biernat (trąbka), Jagoda Bazylczuk (flet) i Maciej Kalinowski (trąbka).

Pani Dyrektor Aneta Mroczek przywitała zgromadzonych Gości wspominając nabór kandydatów na pierwszy rok szkolny istnienia naszej szkoły. Następnie Uczniowie wykonali program egzaminu końcowego z towarzyszeniem fortepianu (Pani Alona Shyrnina).

Dziękujemy z całego serca za wspaniałą muzyczną ucztę. Dyrekcji, Nauczycielom oraz Rodzicom gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie, przygotowanie oraz wsparcie naszych podopiecznych przez minione 4 lata muzycznej edukacji.

KG

Najnowsze wiadomości
Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY
Portret Michała Kleofasa Ogińskiego autorstwa François-Xavier Fabre [Domena publiczna]
© 2019 szkolaoginskiego.pl