W dniu 12 kwietnia b.r. (piątek) Uczniowie naszej Szkoły Muzycznej mieli przyjemność gościć podczas uroczystego apelu w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Janusza Kusocińskiego w Sokołowie Podlaskim. Spotkanie to było okazją do zaprezentowania wspaniałych dźwięków instrumentów, a przede wszystkim zachętą do podjęcia nauki w naszej Szkole, a tym samym podzielenia się ze słuchaczami pasją do muzyki.

Dziękujemy Uczniom:

– Kornelowi Marcyniukowi oraz Janowi Staręga z klasy akordeonu P. Martyny Chojnackiej

– Mikołajowi Kur z klasy gitary P. Krzysztofa Stępnia

– Jagodzie Bazylczuk z klasy fletu P. Katarzyny Grodzickiej

– Maciejowi Wyszyńskiemu z klasy skrzypiec P. Tomasza Mirowskiego

– Karolinie Jeżowskiej z klasy trąbki P. Jarosława Wójcika

za piękne występy artystyczne oraz godne reprezentowanie naszej Szkoły.

Najnowsze wiadomości
Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY
Portret Michała Kleofasa Ogińskiego autorstwa François-Xavier Fabre [Domena publiczna]
© 2019 szkolaoginskiego.pl