4 października 2019 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Sokołowie Podlaskim w ramach ogólnopolskiej akcji Noc Bibliotek obchodzono święto Czytelników.

O godz. 18.00 rozpoczął się Koncert Uczniów Szkoły Muzycznej, który poprowadziła Pani Dyrektor Aneta Mroczek. Szkołę reprezentowali:

– Amelia Kowal, Zuzanna Malinowska, Kinga Urban– uczennice klasy fortepianu p. Mai Rumockiej

– Alicja Rejmuza, Olga Moczulska, Wojciech Rusiniak  – uczniowie klasy trąbki p. Jarosława Wójcika

– Paulina Niszcz, Szymon Kosieradzki, Mikołaj Tomaszewicz – uczniowie klasy fortepianu p. Piotra Szczepanika

– Maciej Wyszyński – uczeń klasy skrzypiec p. Tomasza Mirowskiego

– Jagoda Bazylczuk – uczennica klasy fletu p. Katarzyny Grodzickiej

Akompaniament – p. Aneta Mroczek, p. Magdalena Rusiniak.

Młodzi muzycy zaprezentowali utwory zarówno polskich, jak i zagranicznych kompozytorów: Fryderyka Chopina, Stanisława Moniuszki, Roberta Schumanna, Edwarda Griega czy Jeana Sibeliusa.

Wszystkim dziękujemy za udany Koncert.

Fot. M. Urban