Dzień 24 listopada 2022 r. nasi wychowankowie rozpoczęli warsztatami odbywającymi się w ramach „III SPOTKANIA UCZNIÓW SZKÓŁ ARTYSTYCZNYCH 2022” w Miejskiej Szkole Artystycznej I stopnia im. Konstantego Ryszarda Domagały w Mińsku Mazowieckim.

Uczniowie uczestniczyli w zajęciach teatralno-pantomimicznych, kompozytorskich, plastycznych, tanecznych oraz integracyjno-rytmicznych. Na scenie Sali Koncertowej im. Piotra Skrzyneckiego młodzi adepci mieli okazję wystąpić także podczas koncertu. Natalia Modlińska i Alicja Ufnal (klasa fletu Pani Katarzyny Grodzickiej) oraz Mateusz Skwierczyński (klasa akordeonu Pana Kacpra Stalewskiego) wraz ze swoimi Nauczycielami wykonali przygotowany program.

Dziękujemy organizatorowi za niezapomniane wrażenia, walory edukacyjne spotkania i niezwykle udaną okazję do muzycznych konfrontacji.

Najnowsze wiadomości
Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY
Portret Michała Kleofasa Ogińskiego autorstwa François-Xavier Fabre [Domena publiczna]
© 2019 szkolaoginskiego.pl