Dziękujemy za nominację Chabry&Maki – Restauracja Podlaska. Podejmujemy rękawicę w odpowiedzi na Challenge #KożuchWygra

Piotr jest strażakiem z Komendy Powiatowej PSP w Węgrowie. Wielokrotnie ratował zdrowie i życie innych ludzi. Dziś sam potrzebuje pomocy. Piotr, mąż, ojciec 4 dzieci, 3 stycznia 2024 r. doznał rozległego udaru mózgu i aktualnie znajduje się w śpiączce.

Challenge polega na zrobieniu zdjęcia z ułożeniem litery „K” – jak #KożuchWygra. Możecie ją zrobić z czego tylko chcecie w ramach challenge i zbiórki do wpłacenia dowolnej kwoty na pomoc dla rodziny Piotra. Wpłaty należy dokonać na rachunek bankowy 68 9236 0008 0000 1661 2000 0060 Parafia Św. Ojca Pio w Węgrowie, ul. Bł. ks. Jerzego Popiełuszki 2, 07-100 Węgrów z dopiskiem “Piotr Kożuchowski-pomoc strażakowi”.

Oficjalnym organizatorem zbiórki są Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Węgrowie oraz Parafia Św. Ojca Pio w Węgrowie.

Po wykonaniu challenge i dokonaniu wpłaty nominujemy minimum 3 instytucje, stowarzyszenia, jednostki OSP, PSP, Koła Gospodyń, które mają 48 godzin na wykonanie challenge i zbiórki. Nominowanych zachęcamy do aktywnego udziału w wyzwaniu.

Pamiętajmy – pomaganie jest fajne i dobro wraca. Nominujemy:

Szkołę Podstawową nr 3 w Sokołowie Podlaskim, Akademię Piłkarską, Miejską Bibliotekę Publiczną im. Konstantego lldefonsa Gałczyńskiego #RazemDlaPiotrka #KożuchWygra

Najnowsze wiadomości
Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY
Portret Michała Kleofasa Ogińskiego autorstwa François-Xavier Fabre [Domena publiczna]
© 2019 szkolaoginskiego.pl