23 stycznia w sali koncertowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Michała Kleofasa Księcia Ogińskiego w Sokołowie Podlaskim odbyła się audycja klasy skrzypiec Pana Zbigniew Piotrowskiego. Uczniowie mieli okazję zaprezentować efekty swojej pracy w pierwszym semestrze. Dla niektórych był to pierwszy występ na scenie.
Podczas koncertu młodzi artyści nawiązali do polskiej tradycji i wykonali kilka kolęd, tym samym wprowadzając jeszcze świąteczną atmosferę. Na zakończenie koncertu pozostaliśmy we wspomnianym klimacie magicznym i zimowym, wspólnie wykonując utwór finałowy – całą klasą skrzypiec.
Występującym gratulujemy i życzymy wielu udanych koncertów!

Najnowsze wiadomości
Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY
Portret Michała Kleofasa Ogińskiego autorstwa François-Xavier Fabre [Domena publiczna]
© 2019 szkolaoginskiego.pl