23 maja 2019 roku o godzinie 16:00 odbyła się Audycja klasy fletu Pani Katarzyny Grodzickiej. Audycję rozpoczęła część techniczna, podczas której Uczniowie klasy pierwszej zaprezentowali gamy. Następnie, każdy z młodych flecistów wykonał utwór z pamięci z towarzyszeniem fortepianu. Na zakończenie Uczniowie prezentowali się w duetach. W programie mogliśmy usłyszeć różnorodny repertuar: od melodii ludowych, poprzez utwory wielkich klasyków, aż po dzieła mistrzów XIX i XX wieku. Spotkanie z Uczniami i ich rodzinami miało charakter prezentacji tego, czego Uczniowie nauczyli się od początku roku szkolnego. Dziękujemy za liczne przybycie i zapraszamy na kolejne wydarzenia.

Najnowsze wiadomości
Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY
Portret Michała Kleofasa Ogińskiego autorstwa François-Xavier Fabre [Domena publiczna]
© 2019 szkolaoginskiego.pl