W dniu 25 stycznia 2023 r. klasy fletu i trąbki zaprezentowały się na kolędowej audycji szkolnej.

Przy akompaniamencie fortepianu uczniowie wykonali tradycyjne kolędy i pastorałki, nie zabrakło też ciekawych aranżacji znanych, świątecznych utworów takich jak „Jingle Bells”, „O Christmas Tree”, „Skrzypi wóz”, „Santa Claus is coming to town”, „Pastorałka od serca do ucha” czy „We wish you a Merry Christmas”. Podczas spotkania wystąpiły też rodzinne duety, a świąteczny wystrój przywodził na myśl podniosłość trwającego okresu Bożego Narodzenia.

Warto dodać, że wśród zgromadzonych gości znalazły się Absolwentki naszej Szkoły. Audycję zakończył wspólny śpiew kolędy „Wśród nocnej ciszy”.

Gratulujemy wszystkim wykonawcom udanych wystąpień i dziękujemy z całego serca rodzicom za zorganizowanie przepięknych dekoracji.

K. Grodzicka

Najnowsze wiadomości
Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY
Portret Michała Kleofasa Ogińskiego autorstwa François-Xavier Fabre [Domena publiczna]
© 2019 szkolaoginskiego.pl