Dnia 21 listopada b.r. o godz. 17:00 w Sali Koncertowej Szkoły odbyła się Audycja muzyczna klasy fletu i trąbki.

Spotkanie rozpoczął utwór „Bolero” Camile’a Saint-Saensa w wykonaniu Nauczycieli – Pani Katarzyny Grodzickiej, Pana Jarosława Wójcika i Pani Olesyi Haiduk.

Następnie Uczniowie klasy fletu i  klasy trąbki zaprezentowali przygotowany program przy akompaniamencie fortepianu w wykonaniu Pani Olesyi Haiduk- Nauczyciela klasy fortepianu. Oprócz występów solowych można było usłyszeć również duety.

Gratulujemy wszystkim wykonawcom, a w szczególności Uczniom klasy I, dla których była to pierwsza prezentacja sceniczna. Życzymy owocnej pracy i z niecierpliwością oczekujemy na kolejne wydarzenia muzyczne.

K.Grodzicka

Najnowsze wiadomości
Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY
Portret Michała Kleofasa Ogińskiego autorstwa François-Xavier Fabre [Domena publiczna]
© 2019 szkolaoginskiego.pl