29 lutego br. odbyła się audycja inna niż wszystkie – pełna humoru, dystansu i interakcji z publicznością. Wykonawcami byli uczniowie klasy fletu Pani Katarzyny Grodzickiej i klasy trąbki Pana Jarosława Wójcika.

Filmowa Audycja Muzyczna obfitowała w piękne, kreatywne kostiumy, za których przygotowanie z całego serca dziękujemy wspaniałym rodzicom. Jak na filmowe spotkanie przystało, nie zabrakło humorystycznego seansu o wykonawcach oraz dobrej muzyki filmowej. Młodym adeptom gratulujemy niezwykle udanych wystąpień.

Mamy nadzieję, że wykreowana przestrzeń pozwoliła zarówno wykonawcom jak i odbiorcom uciec myślami od codzienności. Pamiętajmy, że czasem warto wyjść poza strefę komfortu, aby spojrzeć na siebie z innej perspektywy, pokonać tremę czy też odbiec od monotonii i powtarzalności, które niejednokrotnie hamują wydajność naszej pracy.