Drodzy Państwo! W odpowiedzi na pilne potrzeby osób dotkniętych katastrofalną powodzią na południu kraju, informujemy o trwającej od 16 września zbiórce najpotrzebniejszych darów dla powodzian. Zwracamy się do wszystkich ludzi dobrej woli z terenu naszego miasta, aby wsparli tę akcję.

Zbiórka prowadzona jest w świetlicy (na parterze) w budynku naszej Szkoły oraz w siedzibie Orkiestry OSP w Sokołowie Podlaskim przy ul. Wolności 8. Najpotrzebniejsze przedmioty to woda butelkowana (0.5l oraz 1l), suchy prowiant z długim terminem ważności, agregaty prądotwórcze, powerbanki, łopaty, szpadle, taczki, gumowce, artykuły higieniczne, latarki.

Szczegóły na plakacie poniżej.