W dniu 27.01. b.r. (poniedziałek) Chór Szkoły weźmie udział w przesłuchaniach konkursowych Festiwalu Kolęd i Pastorałek „Sokołowska Kolęda” w Sokołowskim Ośrodku Kultury.

W związku z regulaminem konkursu zostało wytypowanych 20 Uczniów, którzy będą reprezentować Szkołę.

Lista Uczestników- Chórzystów: Bajer K., Bochaj K., Fabisiak K., Gryncewicz M., Karaś Maria, Kosieradzki Sz., Kowal A., Malinowska Z., Skup W., Suchożebrska A., Świętochowska M., Waszkiewicz A., Wielogórska J., Pyrzanowska M., Skwierczyński M., Żołnierzak A., Maleszewska G., Jackowska J., Kosiorek B., Niszcz P.

Zbiórka w dniu 27.01. o godzinie 09:00 w holu głównym Sokołowskiego Ośrodka Kultury, ul. Wolności 27, Sokołów Podlaski. Występ ok. godziny 10:00. Obowiązuje strój wg. ustaleń z Nauczycielem.

Rodziców/opiekunów ww. Uczniów prosimy o odbiór dzieci po występie, maksymalnie do godziny 11:30 z Sokołowskiego Ośrodka Kultury, w związku z tym, iż ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się innego dnia.